درباره ما

 

ما این را درک کردیم که انتخاب ابزار مناسب سخت و زمان بر است. بازار ابزار تنوع زیادی از نام های تجاری و مدلهای گوناگون را دارد. در این بازار برای هر دسته فنی گستره زیادی از ابزارآلات برقی، دستی، بادی و بنزینی وجود دارد. برای هر دسته از این ابزارآلات نام های تجاری فراوانی وجود دارند که هر کدام از کیفیت و کارایی خاص خود برخوردارند. از طرفی دیگر فروشگاه‌های سنتی ابزارآلات هر کدام عرضه کننده گروه محدودی از این نام های تجاری و گروه‌های محصولات هستند. برای مشتریانی که به دنبال خرید بهترین ابزارآلات با مناسب ترین قیمت، بسته به نیازشان هستند، جستجو در این بازار سخت و کمی گیج‌کننده خواهد بود  و حتی برای فنی کارانی که به دنبال خرید مجموعه‌ای از ابزارآلات هستند، خرید پیچیده‌تر خواهد شد.

 

خرید آنلاین ابزارآلات علاوه بر سهولت در پرداخت و دریافت کالا، این امکان را برای مشتری فراهم می‌آورد که انتخاب خود را در میان تنوع زیادی از محصولات بدون هیچ ابهامی انجام دهد. از طرفی در خرید آنلاین هزینه اضافه‌ای به مشتری تحمیل نخواهد شد و مشتریان از تمام نقاط کشور، محصول را با قیمت یکسانی خرید و دریافت می کنند. فروشگاه‌های آنلاین این امکان را به مشتریان خود می‌دهند که پس از دریافت محصول در صورتی که عیبی در محصول بیابند، محصول را برگردانند و هزینه پرداختی را پس گیرند.

تولزینو با فراهم آوردن تنوع کاملی از محصولات در کنار عرضه با قیمت رقابتی آن‌ها، به دنبال خرید آسان و رضایت‌بخش ابزارآلات برای همراهان خود بوده و این امر را با فراهم کردن امکان بررسی فنی و کاربردی ابزارآلات، مقایسه آنها و ارائه محتوای مناسب و موثق محقق می‌سازد.

 

تولزینو برای اینکه مورد توجه شما قرار بگیرد تلاش زیادی کرده‌ و امیدوار به حفظ آن است.

تولزینو متشکل از یک تیمی فعال و باتجربه که در هر زمان برای ارائه بهترین خدمات تلاش می‌کنند و معتقدند که کمک به مشتری برای انتخاب بهترین گزینه بر فروش محصول مقدم است.

با تولزینو از طریق صفحه ارتباط با ما در ارتباط باشید و ما را از نظرات خود آگاه سازید.